Statistici
Total membri : 257
Total grupuri : 1
Total discuţii : 7
Total albume : 86
Total fotografii : 7117
Total filme : 15
Total anunţuri : 42
Total activităţi : 6461
Total notite : 22
Total masculin : 0
Total feminin : 0
Total nespecificat : 257

Utilizatori activi

0 utilizatori şi 60 musafiri activi

Statistici pagina


Vizite azi:0
Vizite ieri:138
Vizite luna in curs:400
Vizite luna trecuta:2153
Vizite an in curs:5457
Vizite anul trecut:32452
Total vizite:279705
Maxim/zi:2506
Ziua cu maxim de vizite:2023-12-07
Maxim/luna:17834
Luna cu maxim de vizite:2023-12
De la data de:2011-03-16
Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei
din Universitatea Politehnica din  Bucureşti
1965-1970
   
          - Secţia Electronică aplicată, EA (grupele 451A, 452A, 453A şi 454A)
          - Secţia Ingineri fizicieni, IF (grupa 455A)
          - Secţia Radiotehnică, R (grupele 451B şi 452B)
          - Secţia Telefonie – Telegrafie, TT (grupele 453B şi 454B)
          - Secţia Telecomenzi feroviare, TF/CSF (grupele 455B şi 456B)
 

SECŢIA ELECTRONICĂ APLICATĂ
 
Grupa 451A

ALMER David ISRAEL
BARAS Vera ISRAEL
BĂLĂUŢĂ Vlad
BUCURESTI
BĂLBÂIE (MATEESCU) Monica BUCURESTI
BLĂNARU Constantin BUCURESTI
BONTA Doru BUCURESTI
BORDAS Arpad UNGARIA
BOZDOG Horia DECEDAT
BUCUR (BOZDOG) Doina BUCURESTI
BUTA Viorel
CAMEN Ionel
CAPĂTĂ Dorin DECEDAT
CARTIANU Mihai SUA
CHIRU (MORARU) Doina BUCURESTI
COJANU Marius ELVETIA
BUCURESTI
COMAN Paul
DANET Anton
DIAMANSTEIN Petru
HOSSU Sorin
ION Ion CRAIOVA
IGNEA Alimpie TIMISOARA
ILIE Titu
MÎRZA Liviu
MATEESCU Radu BUCURESTI
GUTA Viorel
 
Grupa 452A

BERCOVICI Iulia SUA
BRĂNESCU Maria
DĂNILĂ Marius
DINU (NAVLIGU) Cornelia CRAIOVA
DRĂGULĂNESCU Nicolae BUCURESTI
DUMITRAŞ Dan Constantin BUCURESTI
DUMITRU Mihai BUCURESTI
DIDHARDT Paul PIATRA NEAMT
DULIPOVICI Andrei CANADA
FANICIU Aristide TIMISOARA
FELDMAN Daniel SUA
FILIPESCU Gabi PLOPENI UZ. MECAN.
FISHLER Alexandru ISRAEL
FLOREA Ionel
FULEA Ilie BRASOV
GHEORGHIU (VICTOR) Liliana ISRAEL
GHEŢIE Mihai BAIA MARE
GONCIAR Ştefan
GOZNER Ştefan -decedat
GRIGORESCU (GRIGORESCU) Antonia GALATI
LUPSE Roland -decedat
LEIBOVICI Simona -decedat
LUPU (CAHANE) Rela ISRAEL
MARIN Viorica MEDIAŞ
NAGHEL Miriam ISRAEL
PASCU Liviu SUA
 
Grupa 453A

IONESCU Ecaterina SUA
MARINUŞ Radu
MUNTEANU Adina ELVEŢIA
MUNTEANU Dumitru BUCURESTI
NAVLIGU Ion CRAIOVA
NAZARIE Marius
NEAGOE Victor -sef promotie EA
BUCURESTI
NICOARĂ Ioan ELVEŢIA
ONOFREI Laurenţiu
OPREA Ştefan PITESTI
OPRIŞOR Simion
PALCĂU Dănuţ
PAPADOPOL Şerban BUCURESTI
PĂUN Maximilian BUCURESTI
PĂUNESCU (POPA) Ecaterina GERMANIA
POPA Theodor GERMANIA
POPESCU Ovidiu BUCURESTI
POPESCU Tiberiu FRANŢA
PREDOIU Ileana
ROMAN (POPESCU) Mihaela
ROZOREA George BUCURESTI
SUCITU Alexandru BUCURESTI
SZILAGYI Ioan
TANE Virgil
TONCEANU Dan
MICLEA (COCULESCU) Lucia BUCURESTI
 
Grupa 454A

LASITA (GILEA) Ileana GERMANIA
LĂZĂRESCU Vasile BUCURESTI
MIKLOSIK Ianoş
MILEA Lucian
MINCĂ Ioan
MOISESU Vasile
NICOARĂ Terezia
RAICIU (CONSTANTINESCU) Neaga
SANDU Darius BUCURESTI
SAVU Constantin
SANDULESCU Şerban
SĂRĂCHIE Virgil
SÎRBU (TIMOTIN) Mariana BUCURESTI
SAUR Şerban
SIMSENSOHN Artur PIATRA NEAMT
TEBEANU Teodor DECEDAT
TIMOTIN Constantin BUCURESTI
TUDORACHE Radu DECEDAT
TUDORICĂ Petre OLANDA
TUZSON Tibor UNGARIA
VASILOIU (ARĂTEANU) Maria BUCURESTI
VECHSLER Erwin SUA
VELICU Dordea Alexandru
VOINU (DUMITRU) Rodica BUCURESTI
SGÂNDĂR Maria Magdalena BUCURESTI
ZILBERMAN Silviu ISRAEL
JANKO Alexandru
TUTEA Viorel
 
        
SECŢIA INGINERI FIZICIENI
 
Grupa 455A

AVRAM Nicolae SUA
BĂLĂNESCU Alexandru BUCURESTI
BERCOVICI (COHEN) Tulida ANGLIA
BÎRLĂDEANU (LĂZĂRESCU) Rodica BUCURESTI
BUCIN Alexandru SINAIA
CARABINEANU Marcel CANADA
CIOBANU Dorin PITESTI
CHIŞ Ioan BUCURESTI
CORODEANU Dinu DECEDAT
DRĂGUŞ Radu Diomid DECEDAT
FOTACHE Nicolae DECEDAT
GĂLĂTEANU Lucian BUCURESTI
GEORGESCU Nicolae BUCURESTI
GHEORGHE Marta BUCURESTI
GURĂU Adrian Ervin BUCURESTI
IENEA Adam
IONESCU Aurel BUCURESTI
IONESCU (GRABARI) Gabriela BUCURESTI
JULEA Teodor BUCURESTI
LEONOVICI (LECONTE) Nicolas FRANTA
MARCOVICI Sorin  -sef promotie IF SUA
MOISESCU (ANGELESCU) Anca Smaranda BUCURESTI
PLOIESTI
OLARIU Aurelian CANADA
ONEL Gabriel BUZAU
POPA Aurel BUCURESTI
POPA Stelian BUCURESTI
POPESCU Gheorghe DECEDAT
ŞTEFĂNESCU Eliade BUCURESTI
GAVRIŞ Traian ORADEA
 
        
SECŢIA RADIOTEHNICĂ
 
Grupa 451B

APOSTOLIU Petru
BALINT Alexandru DECEDAT
BIBICU (RĂDULESCU) Mariana DECEDAT
CEZAR Felicia
CHIREA Iulian CONSTANTA
CÂMPEANU Traian-Ion
CLAPON Valentin
CLIPA Călin    sef promotie  RADIO
CONSTANTINESCU Marin
DIACONESCU Mihaela CANADA
DIACONESCU Vasile BUCURESTI
CONSTANTINESCU Vasile
FLOREA Gheorghe
GAVRILIU Mircea BUCURESTI
GĂŞPĂREL Ioan CLUJ
GIURUMESCU Cornel
GOSTAE Mircea  DEVA
IGNEA Silviu
IONESCU Mircea BUCURESTI
IONIŢĂ Lucian BUCURESTI
MĂRCULESCU Vasile
ONCESCU Adrian BUCURESTI
NAEL Wafin Takrity GERMANIA sau SIRIA
 
Grupa 452B

ARGHIROPOL Mihai BUCURESTI
CONSTANTIN Paul
GEORGESCU Viorel Constantin
IONESCU Adrian
LINGANU Eugenia
MULER Berndt Dietrich GERMANIA
MOFLIE Sorin
NEGREANU (IONESCU) Mira
NICA (POP) Teodora Diana
NICOLAU Rafael DECEDAT
NICULICIOIU Gheorghe
ORêANU (TUDORAN) Marilena  DECEDAT
PĂUN Ilie-Mircea  CANADA MISSISSAUGA
PETRESCU (TEODORESCU) Gabriela BUCURESTI
POPESCU Dan
POPESCU Virgil  DECEDAT
POPESCU Eleodor
PRICOP Viorel
RUSU Alexandru BUCURESTI
SAMOILĂ Mircea DECEDAT
SCORTEANU (FAIBIS) Rodica ISRAEL
TICĂ Radu DECEDAT
TUDORAN Radu
TIMARU Teodor SUA
VIERU Mircea SUA
ZSIDO Gheorghe CLUJ NAPOCA
 
         
SECŢIA TELEFONIE TELEGRAFIE
 
Grupa 453B

BĂITAN Dorel BUCURESTI
BIGHIAN Livia
CHEINIC Leonard
CHISILOVICI Ariel BUCURESTI
CIOLTEA Elena
DINU Constantin CRAIOVA
DUCA Gheorghe
FLOREA Aurel
GANGA Ion -decedat
GRECU Alexandru -decedat
HAMZA Lucian -decedat
HERSCU Adrian ISRAEL
ILIESCU Dumitru
LISKA Wiliam BUCURESTI
MĂCIUCEANU (ANDREI) Gabriela
ELVETIA GENEVA
MĂLAI (TUDORAN) Constantin
MOISE (BADEA) Carmen
ENACHE (SMĂRĂNDOIU) Liliana GERMANIA
OPREA Dan    -sef promotie  TT
CANADA
 
Grupa 454B

MEMETEA Ovidiu DECEDAT
MOISIN Ion CANADA
MICU Ovidiu TIMISOARA
MUŞAT Vasile
POPESCU Lucian FOCSANI
RIZOIU Mihai  
ROZENBERG Gabriel
SCRIMA George CONSTANTA
SIBIANU Samuel BUCURESTI
ŞERBU Lucreţia SLATINA
TULBURE Bogdan BUCURESTI
TIMIGEANU Ion  
UMBRESI Constantin
VASILESCU (GĂLĂTEANU) Anca
VERDEŢ Viorica GERMANIA
WOLF Dan SUA
WALDMAN Francisc ISRAEL
ZARAFU Ion  
 
         
SECŢIA TELECOMENZI FEROVIARE